Počasie Chahe týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Chahe na tento a budúci týždeň.
Pondelok 25. máj
25 / 9°C
| 0.2 mm | 13 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 08:00 | |
| 25 °C | 23 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 20:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 20:07
PO HODINÁCH
západ slnka 20:07
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chahe, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1009 hPa | 73 % | 6 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 01:00
19:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1010 hPa | 75 % | 6 °C | 10 % | 0% | 7% | 3% | 0% | |
| 02:00
20:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1010 hPa | 77 % | 6 °C | 10 % | 0% | 8% | 2% | 0% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 77 % | 8 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 25 °C 24 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1002 hPa | 31 % | 6 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 52 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1008 hPa | 81 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1011 hPa | 68 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 27 % | 5 °C | 9 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 50 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Chahe, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,8305; 100,0931
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chahe, Čína. Predpoveď počasia Chahe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chahe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chahe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 13:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 20:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 21:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:54 | 25.05.2026 02:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |