Počasie Changling, Heilongjiang Sheng vikend
Predpoveď počasia pre mesto Changling, Heilongjiang Sheng na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Nedeľa
3. 5. |
Sobota cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie jasno.
Piatok 1. máj
17 / 11°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 12 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 17 °C | 13 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 20:00 |
východ slnka 04:20
západ slnka 18:41
PO HODINÁCH
západ slnka 18:41
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Changling, Heilongjiang Sheng, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1007 hPa | 43 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1010 hPa | 38 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 15 % | -9 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1009 hPa | 36 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 57 % | 0 °C | 48 % | 0% | 0% | 48% | 0% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1009 hPa | 40 % | -4 °C | 90 % | 0% | 0% | 79% | 85% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 14 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severozápadný |
1007 hPa | 23 % | -6 °C | 95 % | 0% | 0% | 95% | 0% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 38 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Changling, Heilongjiang Sheng, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 46,0467; 126,6401
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Changling, Heilongjiang Sheng, Čína. Predpoveď počasia Changling, Heilongjiang Sheng.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Changling, Heilongjiang Sheng dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Changling, Heilongjiang Sheng
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:20 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:30 | 14:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:47 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:06 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:20 | 20:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:24 | 01.05.2026 03:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |