Počasie Changpo, Yunnan vikend
Predpoveď počasia pre mesto Changpo, Yunnan na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Nedeľa
3. 5. |
Sobota cez deň zamračené, poludnie dážď.
Piatok 1. máj
24 / 14°C
| 1.4 mm | 18 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 02:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 14:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 20:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 19:39
PO HODINÁCH
západ slnka 19:39
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Changpo, Yunnan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 92 % | 13 °C | 75 % | 0% | 32% | 6% | 63% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,4 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 88 % | 13 °C | 99 % | 0% | 49% | 0% | 99% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 24 °C |
0,7 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 46 % | 11 °C | 86 % | 0% | 9% | 28% | 81% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 60 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 13 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 93 % | 13 °C | 99 % | 0% | 53% | 24% | 98% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 23 °C 22 °C |
1,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 46 % | 10 °C | 100 % | 0% | 5% | 99% | 99% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 58 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
Changpo, Yunnan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 24,9683; 102,5880
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Changpo, Yunnan, Čína. Predpoveď počasia Changpo, Yunnan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Changpo, Yunnan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Changpo, Yunnan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 19:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:06 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 20:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 20:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:12 | 21:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:31 | 01.05.2026 05:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |