Počasie Chentuan, Hunan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Chentuan, Hunan na 10 dní.
Piatok 1. máj
27 / 11°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 08:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 14:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 20:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 19:13
PO HODINÁCH
západ slnka 19:13
|
|
Predpoveď počasia Chentuan, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 4 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 39 % | 11 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 65 % | 13 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 77 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 76% | 86% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 23 °C |
0,7 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1010 hPa | 82 % | 18 °C | 92 % | 0% | 71% | 33% | 68% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 26 °C 29 °C |
11,5 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 70 % | 20 °C | 94 % | 0% | 25% | 17% | 91% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
12,6 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1008 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 98% | 82% | 100% | |
Chentuan, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,2205; 109,5525
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chentuan, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Chentuan, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chentuan, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chentuan, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:03 | 01.05.2026 05:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |