Počasie Chuansiba dnes
Predpoveď počasia Chuansiba 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dážď, poludnie silný dážď. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 20,2 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 1,9 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chuansiba, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1010 hPa | 89 % | 15 °C | 100 % | 0% | 14% | 39% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
1,5 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 81 % | 16 °C | 100 % | 0% | 89% | 1% | 98% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 26 °C |
9,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 66 % | 17 °C | 92 % | 0% | 23% | 43% | 82% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 18 °C 21 °C |
9,5 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 85% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
1,9 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 98 % | 16 °C | 96 % | 0% | 10% | 2% | 96% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
3,9 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 0% | 97% | 56% | 94% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
2,2 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 78 % | 17 °C | 97 % | 0% | 93% | 12% | 69% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
1,3 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 94 % | 16 °C | 87 % | 0% | 21% | 33% | 76% | |
Chuansiba, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,3197; 104,1296
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chuansiba, Čína. Predpoveď počasia Chuansiba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chuansiba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Chuansiba
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Chuansiba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 19:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:01 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 20:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:42 | 26.04.2026 03:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |