Počasie Cuihua, Yunnan dnes
| 15 °C | 16 °C | 20:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 21:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 22:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 23:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 19:35
PO HODINÁCH
západ slnka 19:35
Predpoveď počasia Cuihua, Yunnan 26. apríl 2026
Večer silný dážď. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 19,7 mm. V noci najnižšia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 5,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cuihua, Yunnan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 15:00
09:00
| silný dážď | 19 °C 20 °C |
1,4 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 74 % | 14 °C | 98 % | 0% | 13% | 62% | 96% | |
| 16:00
10:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 82 % | 14 °C | 100 % | 0% | 98% | 59% | 96% | |
| 17:00
11:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
1,6 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1005 hPa | 84 % | 14 °C | 96 % | 0% | 60% | 28% | 88% | |
| 18:00
12:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
1,5 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 82 % | 14 °C | 100 % | 0% | 99% | 13% | 74% | |
| 19:00
13:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
1,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 93 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 62% | 71% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
1,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 81% | |
| 21:00
15:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
3,4 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1009 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 2% | 100% | 100% | 96% | |
| 22:00
16:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
5,5 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1009 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 3% | 100% | 100% | 96% | |
| 23:00
17:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
2,5 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1010 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 94% | 96% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
3,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 100% | |
| 01:00
19:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
4,3 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 14% | 99% | 89% | 96% | |
| 02:00
20:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
1,9 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1009 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 77% | 100% | 88% | |
| 03:00
21:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 40% | 100% | 78% | |
| 04:00
22:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 95 % | 13 °C | 100 % | 0% | 62% | 99% | 67% | |
| 05:00
23:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1009 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 57% | 100% | 81% | |
| 06:00
00:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,5 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 1% | 76% | 100% | 74% | |
| 07:00
01:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
1,5 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 4% | 60% | 100% | 60% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
1,3 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1011 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 57% | 100% | 84% | |
| 09:00
03:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 63% | 100% | 36% | |
| 10:00
04:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1013 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 2% | 54% | 100% | 1% | |
| 11:00
05:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1013 hPa | 95 % | 13 °C | 100 % | 0% | 28% | 100% | 0% | |
| 12:00
06:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1012 hPa | 84 % | 13 °C | 100 % | 0% | 38% | 99% | 0% | |
| 13:00
07:00
| dažďové prehánky | 17 °C 17 °C |
0,8 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 12 °C | 81 % | 0% | 73% | 64% | 0% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1011 hPa | 81 % | 13 °C | 99 % | 0% | 13% | 99% | 0% | |
| 15:00
09:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1010 hPa | 71 % | 12 °C | 100 % | 0% | 29% | 100% | 3% | |
| 16:00
10:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1009 hPa | 69 % | 11 °C | 92 % | 0% | 44% | 40% | 71% | |
| 17:00
11:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1008 hPa | 65 % | 11 °C | 89 % | 0% | 43% | 49% | 68% | |
| 18:00
12:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1009 hPa | 68 % | 11 °C | 79 % | 0% | 47% | 19% | 53% | |
| 19:00
13:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1010 hPa | 75 % | 11 °C | 93 % | 0% | 21% | 77% | 64% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 85 % | 11 °C | 100 % | 0% | 66% | 99% | 87% | |
| 21:00
15:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 86 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 75% | |
| 22:00
16:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 88 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 99% | |
| 23:00
17:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 88 % | 11 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 93% | |
Cuihua, Yunnan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,7377; 103,8574
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cuihua, Yunnan, Čína. Predpoveď počasia Cuihua, Yunnan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cuihua, Yunnan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cuihua, Yunnan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cuihua, Yunnan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 19:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:36 | 20:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:45 | 26.04.2026 03:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |