Počasie Dabaiyu Pao dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dabaiyu Pao na 10 dní.
Piatok 1. máj
16 / 10°C
| 0.0 mm | 28 km/h |
| 10 °C | 7 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 16 °C | 12 °C | 14:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 20:00 |
východ slnka 04:19
západ slnka 18:39
PO HODINÁCH
západ slnka 18:39
|
|
Predpoveď počasia Dabaiyu Pao, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1007 hPa | 48 % | 0 °C | 65 % | 0% | 0% | 65% | 0% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 38 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h západný |
1007 hPa | 19 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1008 hPa | 33 % | -5 °C | 27 % | 0% | 0% | 27% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 50 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 49 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 36 % | 0 °C | 99 % | 0% | 2% | 99% | 0% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 58 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dabaiyu Pao, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 45,9231; 126,9521
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dabaiyu Pao, Čína. Predpoveď počasia Dabaiyu Pao.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dabaiyu Pao dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dabaiyu Pao
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:19 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:29 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:46 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:06 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:20 | 20:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:22 | 01.05.2026 03:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |