Počasie Dabao’anzhen týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Dabao’anzhen na tento a budúci týždeň.
Piatok 22. máj
20 / 17°C
| 23.7 mm | 13 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 08:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 14:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 20:00 |
východ slnka 04:49
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dabao’anzhen, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 93% | |
| 01:00
19:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 15 °C | 100 % | 0% | 18% | 76% | 99% | |
| 02:00
20:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 77 % | 14 °C | 100 % | 0% | 18% | 78% | 100% | |
| 03:00
21:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 79 % | 14 °C | 100 % | 0% | 7% | 89% | 100% | |
| 04:00
22:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
0,4 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 14 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 100% | |
| 05:00
23:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
1,4 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1009 hPa | 87 % | 15 °C | 100 % | 0% | 27% | 100% | 100% | |
| 06:00
00:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
2,8 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1009 hPa | 91 % | 16 °C | 100 % | 0% | 28% | 100% | 100% | |
| 07:00
01:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
3,4 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1009 hPa | 92 % | 16 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
12,9 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1009 hPa | 92 % | 15 °C | 100 % | 0% | 28% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
2,4 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 84 % | 17 °C | 98 % | 0% | 97% | 28% | 2% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 93 % | 17 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 14% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1006 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1008 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 64 % | 18 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 82 % | 19 °C | 60 % | 0% | 8% | 0% | 55% | |
Dabao’anzhen, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 39,8994; 117,4764
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dabao’anzhen, Čína. Predpoveď počasia Dabao’anzhen.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dabao’anzhen dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dabao’anzhen
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:49 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:06 | 14:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:17 | 19:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:39 | 20:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:56 | 21:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:13 | 23.05.2026 00:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |