Počasie Dacun, Hunan týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Dacun, Hunan na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
24 / 13°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 14:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 20:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dacun, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1020 hPa | 83 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1021 hPa | 81 % | 11 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 42 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1014 hPa | 51 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1015 hPa | 83 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 50 % | 14 °C | 50 % | 0% | 2% | 1% | 48% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1006 hPa | 74 % | 17 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 46% | |
Dacun, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,6876; 110,3565
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dacun, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Dacun, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dacun, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dacun, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:07 | 30.04.2026 04:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |