Počasie Dadou, Hunan dnes
Predpoveď počasia Dadou, Hunan 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie silné dažďové prehánky, večer spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 23,3 mm. V noci najnižšia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 17,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dadou, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1013 hPa | 89 % | 14 °C | 97 % | 0% | 0% | 18% | 97% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 88 % | 15 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 31 °C |
9,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 51 % | 18 °C | 70 % | 0% | 22% | 47% | 45% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
13,9 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 60% | 76% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
17,4 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
4,4 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1010 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 64% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 25 °C 28 °C |
1,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 74 % | 19 °C | 93 % | 0% | 40% | 18% | 89% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 14% | 99% | |
Dadou, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,6658; 110,0403
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dadou, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Dadou, Hunan.
Dadou, Hunan - počasie v okolí - väčšie mestá
Dadou, Hunan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dadou, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dadou, Hunan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dadou, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:19 | 26.04.2026 02:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |