Počasie Daliyuan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Daliyuan na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 19°C
| 7.3 mm | 4 km/h |
| 19 °C | 22 °C | 02:00 | |
| 19 °C | 23 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 14:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 20:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 19:39
PO HODINÁCH
západ slnka 19:39
|
|
Predpoveď počasia Daliyuan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,7 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 74% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
1,1 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1009 hPa | 98 % | 19 °C | 96 % | 0% | 46% | 0% | 94% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 30 °C 32 °C |
2,9 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1002 hPa | 41 % | 15 °C | 96 % | 0% | 1% | 4% | 96% | |
| 20:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 25 °C |
2,6 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1004 hPa | 82 % | 19 °C | 62 % | 0% | 10% | 34% | 42% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,9 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1009 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 76% | 21% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
9,9 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1009 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 96% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
8,4 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1007 hPa | 84 % | 19 °C | 100 % | 0% | 49% | 63% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
10,4 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 96% | 99% | 59% | |
Daliyuan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,1837; 103,4864
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Daliyuan, Čína. Predpoveď počasia Daliyuan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Daliyuan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Daliyuan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 19:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 20:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 20:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 21:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:30 | 01.05.2026 05:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |