Počasie Dasheli, Hunan dnes
Predpoveď počasia Dasheli, Hunan 27. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 26,6 mm. V noci najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 11,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dasheli, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,3 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 71 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
13,7 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1010 hPa | 80 % | 18 °C | 100 % | 0% | 3% | 30% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 23 °C 26 °C |
3,9 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 86 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 68% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
8,7 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 91% | 96% | 100% | |
Zajtra, utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
11,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 82% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
3,6 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 99% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
3,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
14:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,9 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Dasheli, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,5944; 111,7722
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dasheli, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Dasheli, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dasheli, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dasheli, Hunan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dasheli, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:12 | 27.04.2026 03:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |