Počasie Datian dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Datian na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 18°C
| 2.0 mm | 15 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 02:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 08:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 14:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 20:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 19:37
PO HODINÁCH
západ slnka 19:37
|
|
Predpoveď počasia Datian, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 52% | 99% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 79 % | 14 °C | 20 % | 0% | 1% | 0% | 18% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1003 hPa | 55 % | 15 °C | 53 % | 0% | 2% | 0% | 51% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
2,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 67 % | 16 °C | 100 % | 0% | 71% | 100% | 56% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1010 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 90 % | 15 °C | 100 % | 0% | 25% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 66 % | 15 °C | 100 % | 0% | 8% | 99% | 99% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h južný |
1008 hPa | 70 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 100% | |
Datian, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,2438; 104,3799
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Datian, Čína. Predpoveď počasia Datian.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Datian dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Datian
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 19:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 20:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 20:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 21:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:28 | 01.05.2026 05:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |