Počasie Datiandang vikend
Predpoveď počasia pre mesto Datiandang na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Nedeľa
3. 5. |
Sobota cez deň oblačno, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silný dážď.
Piatok 1. máj
24 / 11°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 14:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 20:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Datiandang, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1016 hPa | 66 % | 5 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 65 % | 9 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1010 hPa | 50 % | 13 °C | 99 % | 0% | 1% | 0% | 99% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 81 % | 15 °C | 7 % | 0% | 7% | 2% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 84 % | 15 °C | 72 % | 0% | 1% | 2% | 71% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
4,6 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1009 hPa | 81 % | 17 °C | 78 % | 0% | 34% | 62% | 25% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 25 °C 29 °C |
6,4 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 74 % | 20 °C | 100 % | 0% | 82% | 48% | 99% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
15,1 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1007 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 100% | |
Datiandang, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,5922; 110,8919
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Datiandang, Čína. Predpoveď počasia Datiandang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Datiandang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Datiandang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:00 | 01.05.2026 05:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |