Počasie Dayun Shan vikend
Predpoveď počasia pre mesto Dayun Shan na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Nedeľa
3. 5. |
Sobota cez deň ráno jasno, dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie silný dážď.
Piatok 1. máj
24 / 12°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 20:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dayun Shan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 66 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 63 % | 8 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 50 % | 13 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1008 hPa | 70 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1010 hPa | 80 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 17 °C | 64 % | 0% | 2% | 24% | 51% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 27 °C 30 °C |
16,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 65 % | 20 °C | 100 % | 0% | 89% | 7% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
16,2 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 0% | 96% | 50% | 100% | |
Dayun Shan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,0106; 112,0489
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dayun Shan, Čína. Predpoveď počasia Dayun Shan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dayun Shan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dayun Shan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:54 | 01.05.2026 05:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |