Počasie Dayun, Hunan dnes
Predpoveď počasia Dayun, Hunan 27. apríl 2026
Cez deň polojasno, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 15,6 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dayun, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 71 % | 13 °C | 23 % | 0% | 0% | 5% | 21% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
4,9 mm | 0.1 m/s0 km/h severozápadný |
1011 hPa | 74 % | 16 °C | 100 % | 0% | 22% | 19% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 21 °C 23 °C |
7,7 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 83 % | 18 °C | 100 % | 0% | 19% | 50% | 100% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
3,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 48% | 23% | 100% | |
Zajtra, utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 17 °C | 99 % | 0% | 55% | 7% | 98% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
22,3 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 29% | 13% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
4,4 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1007 hPa | 88 % | 18 °C | 100 % | 0% | 93% | 89% | 99% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
6,5 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1008 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Dayun, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,3506; 110,8756
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dayun, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Dayun, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dayun, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dayun, Hunan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dayun, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:17 | 27.04.2026 03:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |