Počasie Dengjiapu, Hunan zajtra
Predpoveď počasia Dengjiapu, Hunan 28. apríl 2026
Cez deň silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 34,1 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 0,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dengjiapu, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
2,8 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 100 % | 19 °C | 100 % | 100% | 100% | 93% | 100% | |
| 01:00
19:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,6 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 100% | 100% | 75% | 100% | |
| 02:00
20:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
2,5 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1008 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 100% | 100% | 53% | 100% | |
| 03:00
21:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
1,7 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1007 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 96% | 100% | 50% | 94% | |
| 04:00
22:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,9 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 81% | 100% | 62% | 100% | |
| 05:00
23:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
1,4 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 100% | |
| 06:00
00:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,7 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 63% | |
| 07:00
01:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 89% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
10,7 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
14,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
2,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 41% | 100% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,8 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 12 °C | 100 % | 0% | 55% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 59 % | 9 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 92% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1018 hPa | 74 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dengjiapu, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,9044; 110,9200
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dengjiapu, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Dengjiapu, Hunan.
Dengjiapu, Hunan - počasie v okolí - väčšie mestá
Dengjiapu, Hunan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dengjiapu, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dengjiapu, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:14 | 28.04.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |