Počasie Dingjia, Hunan dnes
Predpoveď počasia Dingjia, Hunan 26. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 7,7 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 6,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dingjia, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 15 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 30 °C 32 °C |
4,8 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 47 % | 17 °C | 40 % | 0% | 7% | 25% | 19% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
2,9 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 92 % | 20 °C | 100 % | 0% | 7% | 25% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
6,6 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 30% | 28% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
2,4 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 63% | 24% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
7,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 87 % | 21 °C | 100 % | 0% | 71% | 63% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 53% | 60% | 99% | |
Dingjia, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,5703; 110,3319
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dingjia, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Dingjia, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dingjia, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dingjia, Hunan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dingjia, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:18 | 26.04.2026 02:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |