Počasie Donglingxia, Zhejiang Sheng dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Donglingxia, Zhejiang Sheng na 10 dní.
Piatok 1. máj
23 / 20°C
| 2.9 mm | 11 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 02:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 08:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 14:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 20:00 |
východ slnka 05:15
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
|
|
Predpoveď počasia Donglingxia, Zhejiang Sheng, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 17 °C 19 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 54% | 99% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
1,4 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 68% | 100% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,8 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1011 hPa | 90 % | 20 °C | 100 % | 0% | 99% | 22% | 98% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
Donglingxia, Zhejiang Sheng, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,8675; 120,7610
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Donglingxia, Zhejiang Sheng, Čína. Predpoveď počasia Donglingxia, Zhejiang Sheng.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Donglingxia, Zhejiang Sheng dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Donglingxia, Zhejiang Sheng
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:15 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 13:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:50 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:21 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:50 | 19:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:20 | 01.05.2026 04:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |