Počasie Dutian, Hunan pozajtra
Predpoveď počasia Dutian, Hunan 29. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dutian, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 14 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,4 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 71 % | 11 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 98% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 51 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 19% | 98% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 52 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 75 % | 7 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 70 % | 8 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 36 % | 8 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dutian, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,1797; 110,0742
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dutian, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Dutian, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dutian, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dutian, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:13 | 29.04.2026 04:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |