Počasie Feijiatian dnes
Predpoveď počasia Feijiatian 26. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 1,9 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 6,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Feijiatian, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 13 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 01:00
19:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 02:00
20:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 12 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 03:00
21:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 11 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 04:00
22:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 05:00
23:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 10 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 06:00
00:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 10 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 07:00
01:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 81 % | 11 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 14 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 31 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 39 % | 15 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 24 °C 26 °C |
1,7 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 62 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 54% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
6,1 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 17 °C | 100 % | 0% | 12% | 91% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
9,5 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 19 °C | 99 % | 0% | 14% | 12% | 99% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 25 °C 29 °C |
13,4 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 81 % | 21 °C | 98 % | 0% | 7% | 32% | 97% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
16,2 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 82% | 100% | |
Feijiatian, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,5566; 110,2687
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Feijiatian, Čína. Predpoveď počasia Feijiatian.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Feijiatian dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Feijiatian
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Feijiatian
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:18 | 26.04.2026 02:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |