Počasie Leixing’an týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Leixing’an na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
18 / 14°C
| 2.7 mm | 16 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 14:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 20:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Leixing’an, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
2,7 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 72% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 56 % | 9 °C | 100 % | 0% | 17% | 99% | 91% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1018 hPa | 74 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1019 hPa | 81 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 72 % | 9 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 34 % | 6 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 63 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Leixing’an, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,8289; 110,4925
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Leixing’an, Čína. Predpoveď počasia Leixing’an.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Leixing’an dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Leixing’an
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:11 | 29.04.2026 04:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |