Počasie Leshan, Sichuan zajtra
Predpoveď počasia Leshan, Sichuan 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie polojasno, večer spočiatku polojasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 28 °C. V noci najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Leshan, Sichuan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 58 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 73 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 48% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 27 % | 7 °C | 36 % | 0% | 0% | 36% | 0% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 51 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 67 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 7% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 70 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 40 % | 11 °C | 98 % | 0% | 1% | 43% | 97% | |
Leshan, Sichuan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 29,5623; 103,7639
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Leshan, Sichuan, Čína. Predpoveď počasia Leshan, Sichuan.
Leshan, Sichuan - počasie v okolí - väčšie mestá
Leshan, Sichuan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Leshan, Sichuan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Leshan, Sichuan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 19:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 20:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 20:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 21:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:44 | 27.04.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |