Počasie Liangcunchang dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Liangcunchang na 10 dní.
Piatok 1. máj
24 / 16°C
| 10.8 mm | 14 km/h |
| 12 °C | 13 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 08:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 14:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 20:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 19:29
PO HODINÁCH
západ slnka 19:29
|
|
Predpoveď počasia Liangcunchang, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 7% | 2% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 13 °C | 100 % | 0% | 58% | 0% | 99% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 61 % | 14 °C | 100 % | 0% | 98% | 11% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 21 °C |
10,7 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 77 % | 15 °C | 100 % | 0% | 16% | 26% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
3,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1005 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 73% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
1,1 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 99% | 47% | 78% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,4 mm | 6.4 m/s23 km/h severozápadný |
1012 hPa | 87 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 30% | 9% | |
Liangcunchang, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,4067; 106,4244
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Liangcunchang, Čína. Predpoveď počasia Liangcunchang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Liangcunchang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Liangcunchang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 19:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:19 | 01.05.2026 05:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |