Počasie Lianshan, Hunan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lianshan, Hunan na 10 dní.
Sobota 2. máj
26 / 17°C
| 24.7 mm | 8 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 02:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 14:00 | |
| 20 °C | 24 °C | 20:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
|
|
Predpoveď počasia Lianshan, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 87 % | 14 °C | 41 % | 0% | 33% | 19% | 0% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
1,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 79 % | 17 °C | 94 % | 0% | 12% | 24% | 92% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 26 °C 29 °C |
6,9 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1004 hPa | 67 % | 19 °C | 100 % | 0% | 15% | 32% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
16,8 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 91% | 75% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
15,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
5,8 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 14 °C | 97 % | 0% | 57% | 95% | 28% | |
Lianshan, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,6922; 110,6800
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lianshan, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Lianshan, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lianshan, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lianshan, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:55 | 02.05.2026 05:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |