Počasie Li’eba dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Li’eba na 10 dní.
Sobota 23. máj
9 / 0°C
| 1.8 mm | 8 km/h |
| 0 °C | -2 °C | 02:00 | |
| 1 °C | -1 °C | 08:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 14:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 20:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 20:05
PO HODINÁCH
západ slnka 20:05
|
|
Predpoveď počasia Li’eba, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 0 °C -2 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 93 % | -1 °C | 46 % | 0% | 3% | 9% | 41% | |
| 08:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
1 °C -1 °C |
0,7 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 0 °C | 18 % | 0% | 18% | 1% | 0% | |
| 14:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
9 °C 6 °C |
0,8 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1008 hPa | 50 % | 0 °C | 30 % | 0% | 18% | 20% | 1% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 67 % | -1 °C | 24 % | 0% | 1% | 3% | 20% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 86 % | -2 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 78 % | 0 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 39 % | -2 °C | 28 % | 0% | 1% | 13% | 16% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1006 hPa | 59 % | -2 °C | 38 % | 0% | 0% | 1% | 37% | |
Li’eba, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,2009; 100,0190
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Li’eba, Čína. Predpoveď počasia Li’eba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Li’eba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Li’eba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 20:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 13:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 20:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 21:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:55 | 24.05.2026 02:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |