Počasie Liujiazhai dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Liujiazhai na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
24 / 15°C
| 3.7 mm | 13 km/h |
| 15 °C | 17 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 20:00 |
východ slnka 06:37
západ slnka 20:08
PO HODINÁCH
západ slnka 20:08
|
|
Predpoveď počasia Liujiazhai, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dažďové prehánky | 15 °C 16 °C |
1,5 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 15 °C | 69 % | 0% | 60% | 14% | 11% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 16 °C 18 °C |
2,1 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 96 % | 15 °C | 81 % | 0% | 50% | 18% | 43% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1008 hPa | 55 % | 15 °C | 26 % | 0% | 3% | 9% | 16% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 68 % | 13 °C | 3 % | 0% | 2% | 3% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1010 hPa | 95 % | 13 °C | 7 % | 0% | 3% | 2% | 3% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 15 °C 16 °C |
1,5 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1012 hPa | 91 % | 13 °C | 43 % | 0% | 34% | 14% | 0% | |
| 14:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 26 °C |
0,6 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1008 hPa | 54 % | 14 °C | 19 % | 0% | 10% | 11% | 0% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 61 % | 11 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
Liujiazhai, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 25,2660; 98,4831
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Liujiazhai, Čína. Predpoveď počasia Liujiazhai.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Liujiazhai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Liujiazhai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 20:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:04 | 24.05.2026 02:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |