Počasie Lixiqiao pozajtra
Predpoveď počasia Lixiqiao 28. apríl 2026
Cez deň silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 43,9 mm. V noci najnižšia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 2,7 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lixiqiao, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,5 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1009 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 64% | 100% | 45% | 100% | |
| 01:00
19:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,7 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 65% | 100% | 52% | 100% | |
| 02:00
20:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,6 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 7% | 57% | 14% | 100% | |
| 03:00
21:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,6 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 100% | 100% | 23% | 100% | |
| 04:00
22:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 99% | 100% | 52% | 100% | |
| 05:00
23:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,8 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 31% | 60% | 68% | 100% | |
| 06:00
00:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
2,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 7% | 100% | 82% | 100% | |
| 07:00
01:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
2,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 8% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
2,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1009 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 5% | 100% | 100% | 100% | |
| 09:00
03:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
1,6 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 100% | |
| 10:00
04:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
2,2 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 100% | |
| 11:00
05:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
2,3 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1010 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 12:00
06:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
3,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1010 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 100% | |
| 13:00
07:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
5,5 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1009 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
18,6 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1009 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
1,9 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
2,7 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 72% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 56 % | 9 °C | 100 % | 0% | 17% | 99% | 91% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1018 hPa | 74 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lixiqiao, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,7947; 110,4181
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lixiqiao, Čína. Predpoveď počasia Lixiqiao.
Lixiqiao - počasie v okolí - väčšie mestá
Lixiqiao - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lixiqiao dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lixiqiao
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:16 | 28.04.2026 03:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |