Počasie Longchang, Hunan týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Longchang, Hunan na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
24 / 16°C
| 0.2 mm | 10 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 02:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 20:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Longchang, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 15 °C | 89 % | 0% | 64% | 50% | 20% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 80 % | 15 °C | 69 % | 0% | 46% | 45% | 9% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 57 % | 14 °C | 100 % | 0% | 78% | 11% | 100% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 16 °C | 63 % | 0% | 3% | 0% | 61% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| polojasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1011 hPa | 95 % | 15 °C | 13 % | 0% | 1% | 7% | 4% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 91 % | 16 °C | 97 % | 0% | 23% | 28% | 96% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 53 % | 16 °C | 100 % | 0% | 64% | 5% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 23 °C |
13,2 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 78 % | 17 °C | 100 % | 0% | 18% | 8% | 100% | |
Longchang, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,6522; 110,2436
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Longchang, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Longchang, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Longchang, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Longchang, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:07 | 30.04.2026 04:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |