Počasie Longkongping vikend
Predpoveď počasia pre mesto Longkongping na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Nedeľa
3. 5. |
Sobota cez deň ráno a dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď.
Piatok 1. máj
26 / 12°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 14:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 20:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Longkongping, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 86 % | 9 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 73 % | 10 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 45 % | 13 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 59 % | 14 °C | 56 % | 0% | 1% | 37% | 34% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
3,4 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 16 °C | 100 % | 0% | 10% | 96% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
3,2 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 91% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 28 °C 31 °C |
29,7 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 61 % | 20 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 98% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
4,2 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1008 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 96% | 89% | 100% | |
Longkongping, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,1800; 109,6241
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Longkongping, Čína. Predpoveď počasia Longkongping.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Longkongping dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Longkongping
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:04 | 01.05.2026 05:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |