Počasie Longkouwan, Hunan vikend
Predpoveď počasia pre mesto Longkouwan, Hunan na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
26 / 12°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 14:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 20:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Longkouwan, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 63 % | 5 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 68 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 41 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 68 % | 13 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 87 % | 12 °C | 98 % | 0% | 0% | 5% | 98% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 75 % | 15 °C | 64 % | 0% | 7% | 28% | 49% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 27 °C 29 °C |
11,1 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1006 hPa | 58 % | 18 °C | 88 % | 0% | 76% | 60% | 31% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
17,3 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1008 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 100% | |
Longkouwan, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,6597; 110,9908
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Longkouwan, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Longkouwan, Hunan.
Longkouwan, Hunan - počasie v okolí - väčšie mestá
Longkouwan, Hunan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Longkouwan, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Longkouwan, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:59 | 01.05.2026 05:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |