Počasie Luozishan Yaozuxiang zajtra
Predpoveď počasia Luozishan Yaozuxiang 19. máj 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 9,8 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 6,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Luozishan Yaozuxiang, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 98% | 25% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
2,3 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1006 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 0% | 67% | 4% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
6,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 78 % | 23 °C | 100 % | 0% | 2% | 7% | 100% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,5 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 6% | 4% | 100% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
6,3 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 28% | 38% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
21,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 38% | 65% | 99% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
15,8 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 76% | 86% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
64,4 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 100% | |
Luozishan Yaozuxiang, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,6772; 110,4147
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Luozishan Yaozuxiang, Čína. Predpoveď počasia Luozishan Yaozuxiang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Luozishan Yaozuxiang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Luozishan Yaozuxiang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 20:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 07:41 | 19.05.2026 22:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |