Počasie Maopuli, Hunan zajtra
Predpoveď počasia Maopuli, Hunan 28. apríl 2026
Cez deň dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 12,3 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 3,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Maopuli, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
3,8 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 100 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 69% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
3,7 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
3,9 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 92 % | 19 °C | 99 % | 0% | 44% | 97% | 46% | |
| 20:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,9 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1008 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 90% | 100% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
3,8 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1009 hPa | 93 % | 17 °C | 100 % | 0% | 95% | 80% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
1,6 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 26% | 98% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 6% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 17 °C | 100 % | 0% | 99% | 54% | 85% | |
Maopuli, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,6210; 111,7010
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Maopuli, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Maopuli, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Maopuli, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Maopuli, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:10 | 28.04.2026 03:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |