Počasie Menkaishi vikend
Predpoveď počasia pre mesto Menkaishi na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
24 / 16°C
| 0.8 mm | 4 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 02:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 20:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Menkaishi, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 12 °C | 7 % | 0% | 2% | 5% | 0% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 14 °C | 56 % | 0% | 1% | 0% | 55% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 26 °C |
0,7 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 60 % | 15 °C | 99 % | 0% | 61% | 21% | 98% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 88 % | 16 °C | 85 % | 0% | 45% | 15% | 69% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 94 % | 15 °C | 55 % | 0% | 7% | 12% | 46% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
2,9 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 88 % | 17 °C | 89 % | 0% | 32% | 16% | 85% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
15,2 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1004 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 93% | 55% | 100% | |
Menkaishi, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,4631; 110,9572
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Menkaishi, Čína. Predpoveď počasia Menkaishi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Menkaishi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Menkaishi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:58 | 01.05.2026 05:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |