Počasie Mianmian Shan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mianmian Shan na 10 dní.
Sobota 23. máj
40 / 29°C
| 2.9 mm | 12 km/h |
| 29 °C | 37 °C | 02:00 | |
| 30 °C | 39 °C | 08:00 | |
| 40 °C | 46 °C | 14:00 | |
| 35 °C | 42 °C | 20:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 20:02
PO HODINÁCH
západ slnka 20:02
|
|
Predpoveď počasia Mianmian Shan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 37 °C |
1,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 95 % | 28 °C | 63 % | 0% | 29% | 13% | 43% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 30 °C 39 °C |
1,1 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 29 °C | 64 % | 0% | 64% | 1% | 1% | |
| 14:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
40 °C 46 °C |
0,8 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 42 % | 24 °C | 20 % | 0% | 3% | 18% | 0% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 35 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 58 % | 25 °C | 14 % | 0% | 1% | 7% | 7% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| polojasno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 79 % | 25 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 31 °C 38 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 77 % | 26 °C | 43 % | 0% | 9% | 0% | 38% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 42 °C 47 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 37 % | 24 °C | 11 % | 0% | 0% | 7% | 4% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 35 °C 42 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 61 % | 26 °C | 27 % | 0% | 0% | 2% | 25% | |
Mianmian Shan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,4000; 100,8000
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mianmian Shan, Čína. Predpoveď počasia Mianmian Shan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mianmian Shan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mianmian Shan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 20:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 20:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 21:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:52 | 24.05.2026 02:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |