Počasie Muchangcun dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Muchangcun na 10 dní.
Piatok 1. máj
15 / 10°C
| 0.1 mm | 15 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Muchangcun, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1008 hPa | 87 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1008 hPa | 59 % | 6 °C | 74 % | 0% | 33% | 13% | 54% | |
Muchangcun, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,7061; 104,6310
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Muchangcun, Čína. Predpoveď počasia Muchangcun.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Muchangcun dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Muchangcun
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 20:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 20:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:25 | 01.05.2026 05:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |