Počasie Nanmuping, Hunan zajtra
Predpoveď počasia Nanmuping, Hunan 28. apríl 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 2,8 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nanmuping, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
2,4 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1009 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 100% | |
| 01:00
19:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
1,2 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1010 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 99% | |
| 02:00
20:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
0,3 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 95% | |
| 03:00
21:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
0,3 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1009 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 93% | |
| 04:00
22:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1008 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 05:00
23:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1009 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 3% | 100% | 95% | 100% | |
| 06:00
00:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1009 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 82% | 100% | |
| 07:00
01:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1010 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1010 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 09:00
03:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 100% | |
| 10:00
04:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 94% | 100% | |
| 11:00
05:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,2 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 90% | 100% | |
| 12:00
06:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
0,3 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 85 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 13:00
07:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
0,5 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 85 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 91% | 100% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 19 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 86 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 100% | |
| 15:00
09:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 16:00
10:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 97% | |
| 17:00
11:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 97% | |
| 18:00
12:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 15 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 19:00
13:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 13 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 97% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
0,3 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 12 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 94% | |
| 21:00
15:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 100% | |
| 22:00
16:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 12 °C | 100 % | 0% | 57% | 100% | 100% | |
| 23:00
17:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 11 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 69 % | 10 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 100% | |
| 01:00
19:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 02:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1017 hPa | 62 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1020 hPa | 55 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 99% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 39 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1018 hPa | 61 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Nanmuping, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,3111; 109,6786
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nanmuping, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Nanmuping, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nanmuping, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nanmuping, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:19 | 28.04.2026 03:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |