Počasie Naxi, Sichuan pozajtra
Predpoveď počasia Naxi, Sichuan 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 23,0 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Naxi, Sichuan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 94 % | 18 °C | 89 % | 0% | 69% | 38% | 66% | |
| 01:00
19:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,7 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 97% | |
| 02:00
20:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
0,7 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 95% | |
| 03:00
21:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
0,6 mm | 5.9 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 50% | |
| 04:00
22:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
0,4 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 91 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 98% | |
| 05:00
23:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
0,4 mm | 6.9 m/s25 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 85 % | 15 °C | 100 % | 0% | 64% | 100% | 95% | |
| 06:00
00:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
0,8 mm | 6.0 m/s22 km/h severozápadný |
1010 hPa | 79 % | 13 °C | 100 % | 0% | 83% | 100% | 100% | |
| 07:00
01:00
| silný dážď | 17 °C 17 °C |
1,1 mm | 5.2 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 82 % | 13 °C | 100 % | 0% | 89% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 16 °C 16 °C |
6,7 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1012 hPa | 84 % | 13 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
3,4 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 82 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 97% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
8,9 mm | 5.2 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 92 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 91 % | 12 °C | 100 % | 0% | 21% | 100% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 90 % | 13 °C | 89 % | 0% | 34% | 82% | 59% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 56 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 9% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 12 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
Naxi, Sichuan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,7742; 105,3649
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Naxi, Sichuan, Čína. Predpoveď počasia Naxi, Sichuan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Naxi, Sichuan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Naxi, Sichuan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 19:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:36 | 28.04.2026 04:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |