Počasie Nongchang týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Nongchang na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
21 / 14°C
| 0.0 mm | 2 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 20:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 19:34
PO HODINÁCH
západ slnka 19:34
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nongchang, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 91 % | 12 °C | 100 % | 0% | 8% | 85% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 92 % | 13 °C | 96 % | 0% | 7% | 82% | 78% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 55 % | 11 °C | 97 % | 0% | 96% | 2% | 26% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1016 hPa | 70 % | 12 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 89 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 50 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 65 % | 14 °C | 68 % | 0% | 0% | 41% | 46% | |
Nongchang, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 29,1229; 105,0670
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nongchang, Čína. Predpoveď počasia Nongchang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nongchang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nongchang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:57 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 20:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:34 | 29.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |