Počasie Panzhou, Guangdong Province dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Panzhou, Guangdong Province na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
33 / 27°C
| 2.4 mm | 19 km/h |
| 27 °C | 33 °C | 02:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 08:00 | |
| 33 °C | 39 °C | 14:00 | |
| 28 °C | 35 °C | 20:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
|
|
Predpoveď počasia Panzhou, Guangdong Province, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 94 % | 26 °C | 100 % | 0% | 71% | 0% | 99% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 29 °C 35 °C |
1,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 84 % | 26 °C | 57 % | 0% | 50% | 0% | 14% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 33 °C 39 °C |
1,4 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1006 hPa | 66 % | 25 °C | 24 % | 0% | 17% | 12% | 0% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 88 % | 26 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 92 % | 26 °C | 63 % | 0% | 63% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 29 °C 35 °C |
1,4 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1007 hPa | 84 % | 26 °C | 81 % | 0% | 46% | 0% | 64% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 32 °C 38 °C |
0,9 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 70 % | 26 °C | 99 % | 0% | 21% | 19% | 99% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 89 % | 26 °C | 76 % | 0% | 11% | 0% | 73% | |
Panzhou, Guangdong Province, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 21,9263; 110,8493
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Panzhou, Guangdong Province, Čína. Predpoveď počasia Panzhou, Guangdong Province.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Panzhou, Guangdong Province dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Panzhou, Guangdong Province
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:16 | 24.05.2026 01:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |