Počasie Shuiche, Hunan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Shuiche, Hunan na 10 dní.
Piatok 1. máj
26 / 19°C
| 6.8 mm | 5 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 02:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 14:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 20:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
|
|
Predpoveď počasia Shuiche, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 94 % | 15 °C | 7 % | 0% | 2% | 0% | 5% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 16 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 59 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 9% | 99% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
6,6 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1006 hPa | 84 % | 18 °C | 100 % | 0% | 14% | 21% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
4,4 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 93% | 85% | 81% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
18,6 mm | 0.1 m/s0 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 96 % | 19 °C | 98 % | 0% | 89% | 57% | 60% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
5,5 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 100% | |
Shuiche, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,6869; 110,9997
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shuiche, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Shuiche, Hunan.
Shuiche, Hunan - počasie v okolí - väčšie mestá
Shuiche, Hunan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shuiche, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shuiche, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:59 | 01.05.2026 05:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |