Počasie Shuigou’ao zajtra
| 14 °C | 14 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 21:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 19:37
PO HODINÁCH
západ slnka 19:37
Predpoveď počasia Shuigou’ao 27. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa silný dážď. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 18,6 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 7,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shuigou’ao, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| hmla | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 91 % | 11 °C | 88 % | 53% | 57% | 64% | 30% | |
| 01:00
19:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 11 °C | 96 % | 64% | 68% | 89% | 14% | |
| 02:00
20:00
| hmla | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 90 % | 11 °C | 96 % | 37% | 45% | 93% | 19% | |
| 03:00
21:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 92 % | 10 °C | 79 % | 5% | 32% | 77% | 2% | |
| 04:00
22:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 93 % | 10 °C | 85 % | 7% | 56% | 77% | 17% | |
| 05:00
23:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 11 °C | 96 % | 51% | 84% | 67% | 29% | |
| 06:00
00:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 10 °C | 82 % | 17% | 48% | 39% | 54% | |
| 07:00
01:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 10 °C | 96 % | 21% | 75% | 73% | 79% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
1,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 84% | |
| 09:00
03:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,8 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 71% | |
| 10:00
04:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,7 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 13 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 96% | |
| 11:00
05:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
1,4 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 13 °C | 100 % | 0% | 62% | 100% | 43% | |
| 12:00
06:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
1,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 88 % | 14 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 52% | |
| 13:00
07:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
1,6 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 14 °C | 100 % | 0% | 95% | 100% | 32% | |
| 14:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
1,9 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 14 °C | 82 % | 0% | 41% | 64% | 41% | |
| 15:00
09:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
2,5 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 13 °C | 90 % | 0% | 59% | 60% | 65% | |
| 16:00
10:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 12 °C | 82 % | 0% | 30% | 56% | 52% | |
| 17:00
11:00
| dažďové prehánky | 17 °C 17 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 11 °C | 65 % | 0% | 21% | 39% | 38% | |
| 18:00
12:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 74 % | 11 °C | 99 % | 0% | 33% | 96% | 57% | |
| 19:00
13:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1008 hPa | 84 % | 12 °C | 100 % | 0% | 46% | 100% | 88% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 13 °C | 99 % | 0% | 22% | 90% | 96% | |
| 21:00
15:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
1,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 13 °C | 100 % | 0% | 80% | 100% | 38% | |
| 22:00
16:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
1,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 75% | 100% | 86% | |
| 23:00
17:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
1,2 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 12 °C | 100 % | 0% | 78% | 100% | 28% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
1,4 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 77% | 100% | 84% | |
| 01:00
19:00
| silný dážď | 13 °C 14 °C |
1,2 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 97 % | 12 °C | 98 % | 0% | 6% | 97% | 66% | |
| 02:00
20:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,8 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 56% | 100% | 97% | |
| 03:00
21:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,6 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 19% | 100% | 86% | |
| 04:00
22:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,4 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1010 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 90% | 100% | 37% | |
| 05:00
23:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,6 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 88% | 100% | 99% | |
| 06:00
00:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,7 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 98% | |
| 07:00
01:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 85% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,4 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 63% | |
| 09:00
03:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,6 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 10:00
04:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,4 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 95% | |
| 11:00
05:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,5 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 78% | 100% | 89% | |
| 12:00
06:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,1 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 70% | |
| 13:00
07:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
0,9 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 95% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 11 °C 11 °C |
1,4 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 88% | |
| 15:00
09:00
| silný dážď | 11 °C 11 °C |
1,4 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 39% | |
| 16:00
10:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
1,2 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 17:00
11:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
1,4 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 84% | |
| 18:00
12:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
1,2 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 19:00
13:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,9 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 3% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
1,2 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 98% | |
| 21:00
15:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
0,8 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1020 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 100% | |
| 22:00
16:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
0,6 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1021 hPa | 98 % | 7 °C | 100 % | 0% | 74% | 100% | 100% | |
| 23:00
17:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
0,6 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 98 % | 7 °C | 100 % | 0% | 26% | 100% | 100% | |
Shuigou’ao, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,1191; 103,3534
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shuigou’ao, Čína. Predpoveď počasia Shuigou’ao.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shuigou’ao dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shuigou’ao
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 19:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 20:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 20:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 21:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:48 | 27.04.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |