Počasie Songbin Nongchang dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Songbin Nongchang na 10 dní.
Sobota 2. máj
14 / 8°C
| 0.2 mm | 23 km/h |
| 8 °C | 5 °C | 02:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 14 °C | 10 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 20:00 |
východ slnka 04:18
západ slnka 18:41
PO HODINÁCH
západ slnka 18:41
|
|
Predpoveď počasia Songbin Nongchang, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 57 % | 0 °C | 48 % | 0% | 0% | 48% | 0% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1009 hPa | 40 % | -4 °C | 90 % | 0% | 0% | 79% | 85% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 14 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severozápadný |
1007 hPa | 23 % | -6 °C | 95 % | 0% | 0% | 95% | 0% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 38 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 36 % | -5 °C | 93 % | 0% | 0% | 21% | 92% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 12 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 22 % | -8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 23% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 19 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severozápadný |
997 hPa | 16 % | -7 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 39 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Songbin Nongchang, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 45,8703; 126,9166
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Songbin Nongchang, Čína. Predpoveď počasia Songbin Nongchang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Songbin Nongchang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Songbin Nongchang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:18 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:29 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:44 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:04 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:18 | 20:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:30 | 02.05.2026 03:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |