Počasie Songtangzhuang dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Songtangzhuang na 10 dní.
Sobota 23. máj
28 / 16°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 02:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 08:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 14:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 20:00 |
východ slnka 05:02
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
|
|
Predpoveď počasia Songtangzhuang, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 92 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 55 % | 17 °C | 95 % | 0% | 16% | 0% | 94% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 76 % | 18 °C | 100 % | 0% | 23% | 0% | 100% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 89 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
1,7 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 86 % | 17 °C | 100 % | 0% | 8% | 5% | 100% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 26 °C |
0,6 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 80 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 95% | 80% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 84 % | 19 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 0% | |
Songtangzhuang, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 37,1411; 115,8320
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Songtangzhuang, Čína. Predpoveď počasia Songtangzhuang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Songtangzhuang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Songtangzhuang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:02 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:32 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:56 | 20:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:16 | 21:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:36 | 24.05.2026 01:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |