Počasie Sumuxi Yaozuxiang dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sumuxi Yaozuxiang na 10 dní.
Sobota 23. máj
33 / 24°C
| 23.5 mm | 12 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 02:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 08:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 14:00 | |
| 27 °C | 34 °C | 20:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
|
|
Predpoveď počasia Sumuxi Yaozuxiang, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
9,5 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 95 % | 23 °C | 93 % | 0% | 39% | 5% | 87% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,9 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1007 hPa | 97 % | 24 °C | 99 % | 0% | 22% | 25% | 99% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 33 °C 39 °C |
3,4 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 63 % | 24 °C | 100 % | 0% | 18% | 15% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 27 °C 34 °C |
9,7 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 97 % | 26 °C | 98 % | 0% | 15% | 14% | 97% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 95 % | 23 °C | 99 % | 0% | 10% | 2% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 93 % | 25 °C | 98 % | 0% | 22% | 0% | 97% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 55 % | 23 °C | 97 % | 0% | 13% | 0% | 96% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 30 °C 36 °C |
9,6 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1000 hPa | 74 % | 24 °C | 92 % | 0% | 4% | 14% | 90% | |
Sumuxi Yaozuxiang, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,7253; 110,4903
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sumuxi Yaozuxiang, Čína. Predpoveď počasia Sumuxi Yaozuxiang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sumuxi Yaozuxiang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sumuxi Yaozuxiang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 20:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 20:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:11 | 24.05.2026 01:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |