Počasie Suoshapo Yuchi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Suoshapo Yuchi na 10 dní.
Piatok 1. máj
21 / 13°C
| 1.2 mm | 5 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 14:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 20:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 19:36
PO HODINÁCH
západ slnka 19:36
|
|
Predpoveď počasia Suoshapo Yuchi, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 88 % | 11 °C | 99 % | 0% | 10% | 7% | 99% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1010 hPa | 81 % | 10 °C | 26 % | 0% | 2% | 0% | 25% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 56 % | 12 °C | 32 % | 0% | 10% | 7% | 17% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
1,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 77 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 43% | 98% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,8 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,7 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 75% | 100% | 96% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
1,2 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1011 hPa | 66 % | 10 °C | 100 % | 0% | 99% | 92% | 91% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 13 °C 14 °C |
1,4 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Suoshapo Yuchi, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,1306; 104,5920
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Suoshapo Yuchi, Čína. Predpoveď počasia Suoshapo Yuchi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Suoshapo Yuchi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Suoshapo Yuchi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 19:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 20:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 20:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 21:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:26 | 01.05.2026 05:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |