Počasie Taifu, Sichuan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Taifu, Sichuan na 10 dní.
Piatok 1. máj
27 / 16°C
| 3.7 mm | 11 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 02:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 08:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 14:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 20:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 19:33
PO HODINÁCH
západ slnka 19:33
|
|
Predpoveď počasia Taifu, Sichuan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 74 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 96% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 70 % | 12 °C | 87 % | 0% | 0% | 12% | 85% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 27 °C 28 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1003 hPa | 46 % | 14 °C | 87 % | 0% | 3% | 7% | 85% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
3,6 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1003 hPa | 72 % | 17 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 90 % | 16 °C | 100 % | 0% | 37% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1010 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 70% | 100% | 79% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1010 hPa | 63 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 65% | 93% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 14 °C | 100 % | 0% | 30% | 24% | 100% | |
Taifu, Sichuan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,9820; 105,6370
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Taifu, Sichuan, Čína. Predpoveď počasia Taifu, Sichuan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Taifu, Sichuan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Taifu, Sichuan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 19:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 20:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:23 | 01.05.2026 05:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |