Počasie Taiping, Yunnan zajtra
Predpoveď počasia Taiping, Yunnan 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 10,0 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 7,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Taiping, Yunnan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,3 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 45% | 98% | 1% | |
| 08:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,7 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 11 °C | 78 % | 0% | 68% | 33% | 0% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 20 °C |
2,2 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1009 hPa | 53 % | 10 °C | 73 % | 0% | 31% | 37% | 50% | |
| 20:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
5,8 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 14 °C | 75 % | 0% | 7% | 52% | 46% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
7,5 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 98% | 75% | 100% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,9 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 53% | 90% | |
| 14:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
6,9 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 63 % | 12 °C | 73 % | 0% | 54% | 43% | 25% | |
| 20:00
14:00
| dažďové prehánky | 15 °C 16 °C |
3,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 13 °C | 83 % | 0% | 6% | 10% | 82% | |
Taiping, Yunnan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 24,9525; 102,5883
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Taiping, Yunnan, Čína. Predpoveď počasia Taiping, Yunnan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Taiping, Yunnan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Taiping, Yunnan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 19:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 20:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 20:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:49 | 28.04.2026 04:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |