Počasie Taiping Shan pozajtra
| 16 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 12:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 15:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:34
PO HODINÁCH
západ slnka 19:34
Predpoveď počasia Taiping Shan 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 15,5 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Taiping Shan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| dažďové prehánky | 18 °C 20 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 16 °C | 40 % | 0% | 34% | 15% | 0% | |
| 01:00
19:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 16 °C | 59 % | 0% | 15% | 32% | 29% | |
| 02:00
20:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,5 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 16 °C | 99 % | 0% | 93% | 75% | 53% | |
| 03:00
21:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 16 °C | 99 % | 0% | 24% | 85% | 82% | |
| 04:00
22:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 55% | 100% | 85% | |
| 05:00
23:00
| slabý dážď | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1010 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 98% | |
| 06:00
00:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,7 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 99% | |
| 07:00
01:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
2,3 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1012 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,8 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 09:00
03:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,8 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 10:00
04:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,9 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 100% | |
| 11:00
05:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
1,5 mm | 4.5 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 12:00
06:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,7 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1016 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 90% | 100% | 98% | |
| 13:00
07:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,3 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1016 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 99% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,3 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1016 hPa | 92 % | 14 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 15:00
09:00
| slabý dážď | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1016 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 98% | |
| 16:00
10:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1016 hPa | 90 % | 12 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 89% | |
| 17:00
11:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1017 hPa | 91 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 79% | |
| 18:00
12:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
0,4 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 100% | |
| 19:00
13:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
0,6 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
4,3 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,4 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 50% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1023 hPa | 95 % | 12 °C | 89 % | 0% | 39% | 28% | 76% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,1 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 53 % | 10 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 6% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 10 °C | 100 % | 0% | 2% | 1% | 100% | |
Taiping Shan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,1491; 104,6463
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Taiping Shan, Čína. Predpoveď počasia Taiping Shan.
Taiping Shan - počasie v okolí - väčšie mestá
Taiping Shan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Taiping Shan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Taiping Shan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 20:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:39 | 28.04.2026 04:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |