Počasie Tangjia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tangjia na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
31 / 25°C
| 1.9 mm | 10 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 02:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 08:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 14:00 | |
| 28 °C | 35 °C | 20:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:50
PO HODINÁCH
západ slnka 19:50
|
|
Predpoveď počasia Tangjia, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
996 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 63% | 69% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,8 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
997 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 31 °C 37 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
997 hPa | 68 % | 24 °C | 35 % | 0% | 32% | 5% | 0% | |
| 20:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 34 °C |
0,9 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
997 hPa | 84 % | 25 °C | 73 % | 0% | 19% | 12% | 62% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
14,3 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
998 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 12% | 25% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
1,5 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1000 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 49% | 85% | 98% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
1,7 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
999 hPa | 78 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 56% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
999 hPa | 93 % | 25 °C | 94 % | 0% | 0% | 6% | 93% | |
Tangjia, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 29,1802; 105,0320
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tangjia, Čína. Predpoveď počasia Tangjia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tangjia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tangjia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 13:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 20:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 21:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:32 | 24.05.2026 01:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |